Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları

+4
{Cute}
Vildan Pelin Karahan
Climb
BoniBon-
8 posters
YazarMesaj
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:47 pm

https://diziefsanesi.1talk.net
Climb
Üye
Üye
Climb

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:07 pm

Leyladan Nefret ediyorum.
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 6:34 pm

Climb demiş ki:
Leyladan Nefret ediyorum.
Bende ya.Herkezin huzurunu bozdu.Suyla Atakanın,Mineyle Denizin,birde Güvenle Aslıyı bozarsa çok kötü olucak.
Of pis Leyla ya Mine bütün gerçekleri öğrenicek allahım ya Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları 671859
https://diziefsanesi.1talk.net
Vildan Pelin Karahan
Üye
Üye
Vildan Pelin Karahan

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:53 pm

Kavak Yellerini kim seviyor bakalım?
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 3:33 pm

Ben seviyorum Smiley =)
Vildan Pelin Karahan
Üye
Üye
Vildan Pelin Karahan

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 4:53 pm

artık eminim tatlim senden.
BeyzaK.
Admin
Admin
BeyzaK.

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 10:56 pm

Şuanlık çok komik gidiyor ya.Hamam falan.Allahım ya.Aslıda şu çocuğu bir affedemedi.Onun yüzünden Güven'in başı derde girdi zaten.
Leylada nası kızdı geri*** fln ...Hehe
Ayy tamda reklama gircek zamanı buldu.Hamama gidicekler bakalım nasıl olucak?
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 1:35 am

Su nasilda agzinin payini verdi Rukiyeye.
Hehe kavga ettiler.
Ah aslim ya nolur kabul et su guvenin islerini senin yuzunden cocuk azarlandı orda mavı gozlum ya.Yapma boyle.Ayhh ayhh
Elif_s
Üye
Üye
Elif_s

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 3:55 pm

Allahım Aslı'm bayılıyor Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları 671859 Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları 671859 Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları 671859 Nolur Mine'me bişey olmasın llütfeeennn
Birde intihar edecekmiş galiba...Öyle yazıyodu özette allahım ya Pis ASlı nolcak...Onun yüzünden Mine'm gidiyor MineDeniz evlenemiyor...
OOfffff
http://www.aslienverfanlarininbulusumyeri.1talk.net
Lucky_Pery
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Lucky_Pery

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları   Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 1:38 pm

mineeeeeeeeeeeeeee
Ya allahım bu bölüm niye gösteriyorlar bee ühü ühü
http://www.adanalidizisi.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri Bölüm Resimler
» Kavak YElleri-Bölüm Özetleri
» Kavak YElleri Benim Özetlerim
» Kavak Yelleri-Replikler
» Kavak Yelleri-Özel Çalışmalar