Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kavak YElleri Benim Özetlerim

3 posters
YazarMesaj
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

Kavak YElleri Benim Özetlerim Empty
MesajKonu: Kavak YElleri Benim Özetlerim   Kavak YElleri Benim Özetlerim Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 4:21 pm

Bundan sonra Kavak Yellerinin istedigim yonune dogru bolum yazacagim ve istedigim gibi yolnelticegim..

113.Bolum
Mine,tam bunun hesabini Deniz'e soracakken nikah masasına otururlar.Deniz'e klasik soru sorulur evlenmek ister misin diye?Evet der.Mineye soruldugunda Mine hayir der ve ordan kosarak uzaklasir.Ordan giderken fotorafi oaraya dusurur.
Deniz gordugunde sok olur ve Minenin yanina gider.
Herkez fotorafi gordugunde sok olur ve Aslıya yonelirler.Aslıda dayanamaz gider...
Tabi bunlarin hicbirinden Guven'in haberi yoktur.O HAstaneye geri donmusdur..
Mine yolda dayanamz ve bayilir.Deniz onu gorur ve hemen hastaneye goturur.Hastaneye giderken Minenin ailesini ve Asliyi rara hastaneye gelmelerini soyler.
Mine'nin anneanesi Asliya kizar.Tabi Denizede.Mine kendine geldiginde yaninda ASli ve Deniz vardir.Onlari gormek istemez.Toparlanir ve eve gider.Denizde obur gun onunla konusmaya gittiginde Mine'nin aneannesi Ayse hanim Mineyle gorusturmez ve Deniz'e tokat atar.Bu arada Deniz fotorfinin kim cekdigini arastirmaya baslar.Atacan ona soyler 'Fotografi Leyla cekdi' diye.Deniz onu dovmeye gider.Ve Leylayi def eder oradan.Annesiyle kuser ve yanliz kalmak icin bir sure il disina gider.Bundan kimsenin haberi olmadigi icin kenine bisi yapmasindan korkarlar ve teleslanirlar.Butun gucleri onu bulmaktir.Bakalim bulabilecekmidirler?Ya gercekden ona birsey olmussa......
Elif_s
Üye
Üye
Elif_s

MesajKonu: Geri: Kavak YElleri Benim Özetlerim   Kavak YElleri Benim Özetlerim Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 3:58 pm

Güzelmiş sağol
http://www.aslienverfanlarininbulusumyeri.1talk.net
Lucky_Pery
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Lucky_Pery

MesajKonu: Geri: Kavak YElleri Benim Özetlerim   Kavak YElleri Benim Özetlerim Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 1:36 pm

sagol
http://www.adanalidizisi.yetkinforum.com

Kavak YElleri Benim Özetlerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri-Replikler
» Kavak Yelleri-Özel Çalışmalar
» Kavak Yelleri-Mantık Hataları
» Kavak Yelleri-Bölüm Yorumları
» Kavak Yelleri-Bölüm Resimleri