Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları

5 posters
YazarMesaj
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:44 pm

https://diziefsanesi.1talk.net
Climb
Üye
Üye
Climb

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:07 pm

Bihter çok yalancıymış gerçekten

'Sen tam Firdevs Hanımın Kızıymışsın!'
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 6:33 pm

Climb demiş ki:
Bihter çok yalancıymış gerçekten

'Sen tam Firdevs Hanımın Kızıymışsın!'
Katılıyorum.
Nasıda kanmışdım ben Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları 755217
Zaten herşeye inanırım orası ayrı ama neyse Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları 373856
Vildan Pelin Karahan
Üye
Üye
Vildan Pelin Karahan

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 4:53 pm

Beren gıcıklık olsun diye banada söylemedi.
Acaba Bighter Adnan'a ne sölicek?
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 5:14 pm

Evet ya çok korkdum.Acaba gerimi dönüyorum dicek?Yoksa gerçeklerimi sölicek?Hamile.Birde onu sölicekken.Off çok fena oldum.Merakla bekliyorum.Nihalde çok iyi yaptı ya Hizmetçiyse hizmetçiliğini bilsin birde diyo ki gerizekalı diyo.Allah allah
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:30 pm

Büyük ihtimal karnındaki bebeği söylicektir Adanana.Bu işde valla yılan hikayesine döndü ya.
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları   Aşk-ı Memnu-Bölüm Yorumları Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 1:34 am

Sanirim Adnan bey Bihterden bosanmayacak.Bebegi duyunca kimse bosanmaz zaten.Yani en azindan ben onun yerinde olsaydim bosanmazdim.Smiley =)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk-ı Memnu Bölüm Resimleri
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Aşk-ı Memnu-Bölüm Özetleri