Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bölüm Yorumları

4 posters
YazarMesaj
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:51 pm

https://diziefsanesi.1talk.net
Climb
Üye
Üye
Climb

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:06 pm

Erkan daha yeni anladı esinin değeri ama artık ikisi içinde çok geç.Ayrıca ikililerin hepsi değişti ya çok şaşkınım.

Esin-Mert
Erkan-Eylül
Özgür-Barış
İpek-Levent

Smiley =)
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:11 pm

Ya ben izleyemedim nasıldı?
https://diziefsanesi.1talk.net
Climb
Üye
Üye
Climb

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 4:50 pm

İpekle Levent çok tatlılar
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:32 pm

Ayy Levet ve İpek haa.Güzel çift olurlar.
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 12:45 pm

Off Barış görcek onları ya inanmıyorum.
Climb
Üye
Üye
Climb

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 10:38 pm

Allahım ya bn şu Erkan'ı bir anlayamdım.Boşanmak o kadar kolayda be mi bilmiyorum ya?Git boşan gel dedi resmen.Allahım ya.K.bakmayın ama salagın önde gideniymiş.
İpeğin kararını çok merak ettim ya.
Özgürde nasıl duydu ya.Hehe
Pis Barış.Nefret ediyorum ondan.İpeğimi üzdü.İpeğe bağırmaya hakkı yok onun onlar ayrıldı.İpek böceğim bence Levetle olsun.Şuanda en hayırlısı o.Zaten dizi iyice zıvanadan çıkmış durumda.Daha çok gevşemesin.Çok izleyici kaybediyor.İnci hanım fln sonra Özgürle Barış allah alahh ve İpeğin eski aşkı falan...Şoke oluyorum resmen.Zaten bu yaz dizisi değilmiydi ya?Neyse bakalım.İpekle Levet için katlanıcaz.Umarım katlanmaya değer güzel bölüm olur.
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm Yorumları   Bölüm Yorumları Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 3:28 pm

Baris nasil bozuldu onları o halde gorunce?
Bence İpek Leventle olsun cunku o opusmeyi kendiside izledi.Sonra afedersiniz ama sa*ak gibi benim sucum yok dedi.Hı bende yedim.Off Ozgur herseyi duydu ya cok kotu.

Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Resimleri
» Bölüm Tahminleri