Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adanalı - Bölüm Yorumları

+6
Vildan Pelin Karahan
Gamze'cik
BeyzaK.
{Cute}
Climb
BoniBon-
10 posters
YazarMesaj
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Adanalı - Bölüm Yorumları Empty
MesajKonu: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:18 pm

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli
mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli
yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
https://diziefsanesi.1talk.net
Climb
Üye
Üye
Climb

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:58 pm

Çok komiklerdi.Nazlı şımarık ama tatlı sempatik çok sevdim ikiliyi..Gerçekten en beğendiğim ikililerden
Nazlı ,ali gitmesin diye herşeyi yapdı.
Alininde saf olmadığını bildiğim halde saf mı diyorum?Nazlı birsürü şey ima etti.Ali bunların hiçbirini anlamadı.Ama yinede çok şekerlerdi.

Gelelim fragmana;
Nazlı ve Ali çok çabuk yakınlaştılar gibime geliyor.Ama Ali vuruluyo mu?Yoksa bayılıyor mu?gerçekten bilmiyorum.Ama Ali yere yattığında kan geliyor galiba vurulucak sonrada Nazlı onu kurtarıcak.Herkez başka sitede Atilla Komutan diyor ama şunu unuttular Attilla Komutan yakalandı ve adanalı tarafından gözaltında tutuluyor.Keşke Nevzat Müdür vurulsaydı ölseydi ama ufak bir sıyrıkla kurtuluyormuş.Çok üzücü bir durum.Ama Suikast'a engel olan hava şartları olmasaydı kesin Nevzat Müdür ölürdü.Ya Esra ile Adanalı arasında ne oluyor?Birtürlü anlamadım adanalı eve geldiğinde Mariaya öyle bir sarılıyordu ki demişdim hı tamam Yavuz,Mariyayı aldatmaz.Ama Akedemide ise Esrayla o kadar yakınlar ki.Bence bu bir tuzak.Maraz Ali Adanalıya gerçeği söylemesin diye Nevzat Müdür planlamışdır bunu.Ama Tayfun beyin Napıcağı Belli olmaz.
Mesela İdille Ali evlenicek ve birdaha asla ayrılmıcaklar derken noldu?İdil ajan çıkdı ve Atilla Komutan tarafından öldürüldü.Gerçekten dizi çok değişti.Ama bu son sezon olduğu için pek takmıyorum.Ama Birçok kişi Maraz Ali için diziyi izliyor.Yani Ali eğer Ölürse diziyi kimse izlemez.Onun içinde dizi batar.Yani en azından keyfi kalmaz.
Hem Ali daha iyilerine layık. Adanalı - Bölüm Yorumları 51040
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:22 pm

Maraz Ali ve Nazlı arasındaki beklenmedik yakınlaşmanın ardından
Maraz Ali otelden ayrılır.
evet bencede çok ani oldu.

Otelde karşılaştıkları Hikmet'İn yerinin ifşa
ediceğini düşünmektedir.
e bencede düşmana güven olmaz.

Nazlı ise sabah Maraz Ali'nin bıraktığı not la
uyanır.Yaşadığı hayal kırıklığı ile kendini tutamaz ve ağlamaya başlar.
Canım benim sen ağlama kıyamam sana kızın ne suçu var bırakıp gidiyor Nazlıyı.

Atilla Komutan Nevzat Müdür'e suikast düzenler.Ancak hava şartları
suikast girişimini olumsuz etkiler.
Hava şartlarına göre ayarlasaydı bu sorunla karşılaşmazdı.

Büyük bir tesadüf sonucu bu suikast
girişimine tanık olan Adanalı,suikastı engellemek için elinden geleni
yapar.
Ah adanalı bir bilsen aslında Nevzat müdürün ne olduğunu?

Neyse ki Nevzat Müdür ufak bir sıyrıkla kurtulur.
Keşke ölseydi gıcık şey.Boşuna dememişler iyiler çabuk ölür kötüler ölmez diye.

Peki
Adanalı,Atilla Komutan'ı yakalayıp,Maraz Ali'nin yerini öğrenebilecek
midir?

Bence Atilla Komutan Ali'nin yerini asla söylemicek.
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 6:32 pm

Arkadaşlar ya Ali ölmüyor dimi? Adanalı - Bölüm Yorumları 671859 Adanalı - Bölüm Yorumları 671859 Adanalı - Bölüm Yorumları 931365
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:20 pm

Son 1.08 saat.
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:21 pm

Arkadaşlar o bayıltıcı silahmış onun için sadece bayılıyormuş.
Climb
Üye
Üye
Climb

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:28 pm

Adanalı - Bölüm Yorumları 187209
{Cute} demiş ki:
Arkadaşlar o bayıltıcı silahmış onun için sadece bayılıyormuş.
Oh iyi o zaman.
Climb
Üye
Üye
Climb

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 6:31 pm

Adanalı, Engin ve Ertan mafya babası kılığında Sadullah babanın evine
girmeyi başarır. Adanalı, diğer mafya babalarını oyalarken, Engin ve
Ertan eve dinleme cihazı yerleştirmeyi başarırlar.
Zaten böyle olacağı belliydi..Adanalı saçma saçma konuşup onları oyalıcak Enginle Ertan'ada Pınarla matador yardım edecek.Böylece cihazı yerleştirecekler.

Hikmet, Maraz Ali'yi tuzağa düşürmüştür. Otoparkı alabilmek için Nazlı'yı rehin alır.
Off bi şunlar birleşemicek mi?Ama kesin Ali Nazlı'yı kurtarır bende fragmanı görünce Nazlıyı abileri kaçırdı zannetmişdim.

Maraz Ali vücuduna isabet eden uyuşturucu oklar yüzünden gücünü toplayamaz.Hikmet amacına ulaşmıştır.
Maraz Ali akıllıdır.Birdaha bu numarayı yutmaz diyordum ama yuttu.

Sofia ve Maria, Adanalı'ya haber vermeden
güzellik merkezine giderler. Ancak bu durum Adanalı'dan saklı
kalmayacak. Yarı Adanalı olan Sofia tıpkı babası gibi belayı üzerine
çeker.
Onlarda maşallah sürekli macera sürekli macera başlarını belaya sokamadan duramıyorlar.
BeyzaK.
Admin
Admin
BeyzaK.

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 7:35 pm

Off biran önce sesli fragmanı gelsede baksak.Bu arada fragmanına bakmak için aşağıdaki linke tıkla
Adanalı 56.Bölüm Fragmanı
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:05 pm

Teşekkürler Beyza'm
Climb
Üye
Üye
Climb

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 4:51 pm

Sağol Beyza
Gamze'cik
Yeni Üye
Yeni Üye
Gamze'cik

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 4:01 pm

Ali Galiba ben sana aşık oldum.

Ay canım nazlı ya çok tatlıydı orda
Gamze'cik
Yeni Üye
Yeni Üye
Gamze'cik

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 4:01 pm

Orda kesinlikle yalan söyledi.Tecavüze uğradımı
Vildan Pelin Karahan
Üye
Üye
Vildan Pelin Karahan

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 5:03 pm

Bende sizin gibi Adanalıyı takip ediyorum yani daha doğrusu vakit buldukça netten seyrediyorum.

Adanalı ve ekibi iki köylüye ait tarihi eserleri alan
dolandırıcıların peşine düşer. Adanalı, yine en geçerli planı olan
kılık değiştirme planını devreye sokar ve Fiko’nun da yardımlarıyla
dolandırıcılarla bir araya gelir. Ancak bu sefer işleri sandıkları
kadar kolay olmayacaktır. Adanalı operasyona giderken destek
istememiştir. Engin ve Esra da Adanalı ve Ertan’ın izini kaybedince
bütün emniyet Adanalı ve Ertan’ı bulmak üzere harekete geçer.
K.Bakmayın ama şu Adanalıda illa kahraman olucak.Bi işide sırf kendisi halletmesin işde fragmanda Adanalının üstüne benzin döküyorlardır.(Oktay abi kızma ben sadece Adanalıya dedim)

Maraz Ali, Hikmet’i gizlice takip eder. Matador’la Hikmet’i yani iki
baş düşmanını bir arada görünce öfkesi ikiye katlanır. Hikmet’in evine
gidip imzaladığı senetleri geri alır.
Baba yadigari geri döndü desenize..Smiley =)

Bursa’ya dönmeyi planlarken polis
telsizinden gelen bir anons Maraz Ali’yi yolundan çevirir. Çünkü eski
dostu Adanalı’nın başı beladadır.
Anlaşıldı Adanalıyı Maraz Ali kurtarıcak.Of o zaman sona yaklaşıyoruz.Adanalı bu diskin peşine düşmicekmiydi? Hemen nasıl onların üstüne biner?

Nazlı için ise tehlike hala devam etmektedir. Hikmet son nefesini vermeden önce adamlarına Nazlı’yı öldürmeleri için emir verir.
Off şu Hikmette bir yerinde rahat durmuyor.Ölcek gitcek işde ya defolsun gitsin.Nazlıyı niye ölüme sürüklüyo?

Off Nazlı Ali sahnesi hiç yok.Allahım ya
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:29 pm

Çok güzel bir bölümdü.Maraz da maşallah tak tak herkezi vuruyor.Nazlıyı hayal etmesi süperdi ya.Ee eski dostlar unutulmaz.Nazlıyla Ali bari haftaya birleşsinler ya.Matadorla Hikmet çok komik gülüyordu ama Ali onların arkasından güldü.Hikmet 9 canlımı dır nedir?Heryeri kanlar içinde hala ölmemiş tam öldü dedim ölmemiş gıcık.

Ormanda Aslanlar tatile çıkınca Maymunlar kendini kral zannedermiş.Çok doğru gerçekten de.
İDİLİM-SEVCAN
Banli
Banli
İDİLİM-SEVCAN

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 8:57 pm

Off Alimde Nazlıya aşık oluyor.
Ya Nazlı şımarığın gıcığın teki.Niye aşık oldu ki.
Ya Nazlı ölsün.
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 12:35 pm

İDİLİM-SEVCAN demiş ki:
Off Alimde Nazlıya aşık oluyor.
Ya Nazlı şımarığın gıcığın teki.Niye aşık oldu ki.
Ya Nazlı ölsün.
Böyle söylmeye hakkın yok.Nazlı ölsün fln.Lütfen canım.
Burda kızman gereken biri varsa T.G..
Sonuçda Eda Özerkan ve Mehmet Akif Alakurt T.G. sayesinde böyle rol sergiliyorlar.
Lütfen canım onlarda rol yapıyor sonuçda.
T.G. ne isterse onu yapmaları gerek.
{Cute}
Aktif Üye
Aktif Üye
{Cute}

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 12:37 pm

Bu arada Fragman harika

Heyecanlı bir bölüm olcağa benziyor.
Nazlı kendi işini kendi hallediyor.Otelden kaçıyor.Umarım Marazla Nazlı çabuk birleşir..

Ee sonuçda kan kardeşi gözünü kırpmadan kurtarıyor.
BeyzaK.
Admin
Admin
BeyzaK.

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 11:57 am

Bugün dizimiz var süper ya.Heyecalı bir bölüm bizi bekliyor.Allahım çok heyecanlıyım.Nazlı tecavüzün eşiğinden dönüyor allahım.Maraz Alide gözünü kırpmadan Yavuz'u kurtarıyor yangından.Ne kadar iyi bir insan bu Maraz.Yavuz Maraz Ali'nin yerinde olsa elini bile kıpırdatmaz tam tersine onu yakaladık der.Of Yavuz Of.
Maria Fragmanda çok garip çıkmış ya.Ben onu ilk başda tanıyamadım.
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 1:14 pm

BeyzaK. demiş ki:
Bugün dizimiz var süper ya.Heyecalı bir bölüm bizi bekliyor.Allahım çok heyecanlıyım.Nazlı tecavüzün eşiğinden dönüyor allahım.Maraz Alide gözünü kırpmadan Yavuz'u kurtarıyor yangından.Ne kadar iyi bir insan bu Maraz.Yavuz Maraz Ali'nin yerinde olsa elini bile kıpırdatmaz tam tersine onu yakaladık der.Of Yavuz Of.
Maria Fragmanda çok garip çıkmış ya.Ben onu ilk başda tanıyamadım.
Çok haklısın cnm.
Off ama NAzlıyla ALi nasıln birleşecekler ? NAzlı otelden giiyor.Telide yok.Eyvah eyvah.
Gnemi buluşamıcaklar bunlar?Offff Nazlınında bu bölüm diziye katılması 8.Bölüm oluyor.Baya olmuş ya 8 hafta.Maşallah.
BeyzaK.
Admin
Admin
BeyzaK.

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 11:01 pm

En başda Sofia'nın hiç bir repliği yokdu.Yani ortalardada gözükmedi.Engin nası sahiplendi ya aferin ona.Nazlı'nın sahneleride gittikçe seyrekleşiyor.Off Sofia hiç mi görünmez?

Neyse bence Nazlı hayatta Ali'nin yerini söylemez.Ama kızgınlıkla ağzından kaçabilir mi ki?Hani gelemdi ya..Onun için..
Off artık Nazlıyla Ali birleşsin ya.Yavuuzda hemen Aliye Teslim ol dedi.İnsan bir sağol falan der.Alide süper bir cevap verdi ya.'Bana kan kardeşine inandığın gün sana teslim olurum abi' Ay canıımm.Bu arada Maraz ali ilk kısımlarda hiç gözükmedi ya.Fiko Fiko Fiko ooff ama bazı sahneleride komik değil diyemem yani.Hehe Lütfiye okumuş İbiş tatlıcı.Bir polis olmadıkları kalmışdı oda oldu tam oldu.Ama İbiş ismi gerçekten komikti valla.Pınar'ın lütfiye ismi gerçekten garipdi.Neyse bütün yorumları ben kapdım.Hehe XD
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 3:46 pm

Adanalı, Maria ile birlikte Sofia ve Engin'in peşinden sinemaya gider.
Sofia ve Engin'in birkaç sıra arkasından bilet alırlar. Adanalı bütün
film boyunca Engin'in hareketlerini takip eder. Maria da Adanalı'yı
sakinleştirmeye çalışır. Peki babasının peşlerinden sinemaya geldiğini
öğrenince, Sofia'yı kim sakinleştirecek?
Her zaman ki gibi yine soguk bir kisim bizleri bekliyor.Bir de buna Fikolar katilinca aklim almiyor..Ya bu Taygun gerzegi niye Sofiayla Engine'e rahat vermiyorlar acaba??

Nazlı, ailesi tarafından bir kez daha zorla evlendirilmek
istenmektedir. Bu durumdan kurtulmak için tekrar Maraz Ali'ye sığınır.
Zorla evlendirilmek?? Hani oldurceklerdi noldu yaa??Off tanıtım resimlerinde Maraz Ali gidiyordu NAzlıyı birakip gidiyor mu bu cocuk?? Adanalı - Bölüm Yorumları 671859

Diğer taraftan Nevzat Müdür, Adanalı ve Maraz Ali'nin peşine adamlarını
takar. İkisinden de kurtulacağını düşünürken hedef şaşar. Acaba bu
suikast girişiminden zarar gören kim olacak?
Pis Nevzat Adanalı - Bölüm Yorumları 931365 Onun yuzunden kesin zarar gorecek kisi Mariadir.Off ya Pislik sey nolucakk!!...
Elif_s
Üye
Üye
Elif_s

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 3:54 pm

1.Fragmanı izledim AliNazlı haricinde güzeldi..
;Ama gelgelelim 2.Fragmana çok ağğladım üzüldüm ya..Fragmanda böyleysem o kıısmda ne olurum acep??Allahım ya işn. sonlara doğru olurda görmem çünkü Kavak yelleri başlayınca Adanalıyı unutuyorum 1.Kavak YElleri 2.Adanalı
Neyse umarım bu rüya falandır.YA da ne biliyim Maria ölmesin ağır şekilde hastaneye falan götürülsün gerçi o patlamadan sonra sağ çıkması imkansız yaaa
Offf
http://www.aslienverfanlarininbulusumyeri.1talk.net
Lucky_Pery
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Lucky_Pery

MesajKonu: Geri: Adanalı - Bölüm Yorumları   Adanalı - Bölüm Yorumları Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 1:47 pm

Allahım MAriada gitti.Ya fragmanda Marazımı yakalıyorlar ya.Off Nazlı gene gidiyor.Ama sonunda Ali öyle bir gülüdüyo kii Adanalı - Bölüm Yorumları 50997 off bir ömre bedel resmen bee
http://www.adanalidizisi.yetkinforum.com

Adanalı - Bölüm Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Bölüm Yorumları
» Gönülçelen-Bölüm Yorumları