Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adanali - Mantik Hatalari

2 posters
YazarMesaj
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Adanali - Mantik Hatalari Empty
MesajKonu: Adanali - Mantik Hatalari   Adanali - Mantik Hatalari Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 6:17 pm

Diziyle ilgili mantik hatalarini bu baslik altinda paylasabilirsiniz..
https://diziefsanesi.1talk.net
Climb
Üye
Üye
Climb

Adanali - Mantik Hatalari Empty
MesajKonu: Geri: Adanali - Mantik Hatalari   Adanali - Mantik Hatalari Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 2:01 pm

Eğer 55.Bölümde Maraz Ali vurulmassa bu bir mantık hatası olur.Çünkü Ali yere yattığında omzundan kan geliyor.Ama yinede umarım vurulmaz+ölmez.Çünkü Ali eğer ölürse Nazlı-Ali 'ye yazık olur.

(Arkadaşlar kusura bakmayın ama Nazlı-Ali daha çok yakışıyor İdile alışamamışdım hem nazlı daha güzel.)

Adanali - Mantik Hatalari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mantık Hataları
» Mantık Hataları
» Mantık Hataları
» Mantık Hataları
» Aşk-ı Memnu-Mantık Hataları