Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN

2 posters
YazarMesaj
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN Empty
MesajKonu: BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN   BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:32 pm

Bakın arkadaşlar ADMİNLER İÇİN SÖYLÜYORUM 10 gün içinde 500 mesaj yapmassanız Adminlikten alınıp normal üye yapılacaktır.Sırf mesaj da olmaz paylaşım dada bulunmalısınız denem modlar bile sizden iyi çalışıyorlar lütfen yha 4000 mesaj olduk yapmayın ya

*Övgü* 2 gün içinde mesajın 450 olmassa co-adminlikten alınıcaksın

Eğer bir admin arkimiz alınırsa bundan sonra admin alımları bitecektir sadece 2 co admin alınıcaktır tabi Büşra giderse.

Deneme mod.lar hemen modluk lütfen beklemiyin şuanda burda inceleniyorsunuz!!
Ayrıca şunuda söyliyim 100 mesaj altındakiler deneme modluğu kimse beklemesin 300 mesaj'a girmeden modlukta beklemiyin lütfen arkadaşlar
S.Mod olma şansı ilk mod oluyorsunuz daha sonra çok fazla çalışmanız oluyorsa ve 400 mesaj sınırınıda geçmişseniz s.mod olma şansınız %75 demektir.

Bu kuralları okuduktan sonrada ö.m. veya msnden beni mod yap beni co admin yap falan diye ısrar etmeyin 1 uyarı veririm
https://diziefsanesi.1talk.net
MéLék
Admin
Admin
MéLék

BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN Empty
MesajKonu: Geri: BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN   BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:35 pm

canım ben yaparım o kolayda Büşra birdaha buraya girmeyecekmiş söliyimm

BÜTÜN RÜTBELİLER BAKSIN
1 sayfadaki 1 sayfası