Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Sitemize Hoşgeldin...
Giriş yapmadan da sitemize bakabilirsin ama üye olmassan bir çok fırsatı da kaçırabilirsin üyelerimiz,paylaşımları,dostlukları herşeyi harika

Yani eğer üye olursan Sevdiğin ünlüleri daha çok sevecek daha çok bağlanacaksın inan bana haydi gel üye ol ......

Please..
Efsane unutulmaz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efsane unutulmaz!

Diziler Ünlüler .... Kısaca Herşey Bu sitede

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sanal Senaryolar

3 posters
YazarMesaj
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

Sanal Senaryolar Empty
MesajKonu: Sanal Senaryolar   Sanal Senaryolar Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 12:22 pm

Sanal Senaryolar diye tekrar bir bölüm açılmalı.Lütfen..
Size yalvarıyorum.Çok eğlenceli bir bölüm olmak zorunda
BeyzaK.
Admin
Admin
BeyzaK.

Sanal Senaryolar Empty
MesajKonu: Geri: Sanal Senaryolar   Sanal Senaryolar Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 12:46 pm

Canım ilk önce Kurucuylakonuşmamız gerek.Daha sonra sana ö.m. Yoluyla haberimizi söyleriz.Şimdilik konu klit
BoniBon-
Admin
Admin
BoniBon-

Sanal Senaryolar Empty
MesajKonu: Geri: Sanal Senaryolar   Sanal Senaryolar Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 6:28 pm

Tamam açıldı konu kapandı
https://diziefsanesi.1talk.net
Ketchup
Admin
Admin
Ketchup

Sanal Senaryolar Empty
MesajKonu: Geri: Sanal Senaryolar   Sanal Senaryolar Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 12:26 pm

cok tesekkür ederim

Sanal Senaryolar
1 sayfadaki 1 sayfası